Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Kolorovaná suchá jehla na papíře, 148 x 98 mm, paspartováno, datováno 1994, signováno vpravo dole J. Jíra, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením. Autor viz TD 86, B 6/75, Ch 4/259, Česká grafika XX. století, Hollar 1997.